Link na web školy


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

S-rank

Valid XHTML 1.0 Strict

Aktuality

¨ Zima a jaro 2015
V lednu 2015 byla dokončena rekonstrukce laboratoře fyziky a biologie z hlediska vybavení novými přístroji. Od února 2015 probíhá výuka žáku ZŠ ve fyzikálních a biologických laboratořích chemické průmyslovky. Ukázky vybavení laboratoří a ukázky z výuky jsou k dispozici ve fotogalerii projektu.

Podzim 2014
V měsících září až prosinec 2014 pokračovala výuka biologie a fyziky na participujících základních školách. Ukázky z výuky na základních školách jsou přiloženy ve fotogalerii.

Únor a březen 2014
V únoru a březnu 2014 pokračovala výuka biologie a fyziky na participujících základních školách. Vyučovaná látka byla pro názornost doplněna o názorné ukázky (různé přístroje pro znázornění fyzikálních zákonů, biologické preparáty apod.). Přiložená fotogalerie dokládá průběh výuky.

¨ Leden 2013
V lednu 2014 proběhly výuky biologie a fyziky na participujících základních školách a 24.1. proběhla výuka žáků ZŠ na chemické průmyslovce. Fotky z výuky lze spatřit ve fotogalerii.

Listopad a prosinec 2013
Začátkem prosince proběhl workshop učitelů základních škol. Na tomto workshopu bylo učitelům předáno vytvořené dvd s návody do laboratoří fyziky a biologie.

Říjen 2013
V průběhu tohoto období IT pracovník vytvořil přístupy do e-learningových portálů střední průmyslové školy chemické participujícím učitelům základních škol.


Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
copyright skola (c) 2013